Zápisky

Kolekce mých středoškolských zápisků přepsaná stručně a jednodušše.

Úvod

Vítám vás na těchto stránkách, kde bych chtěl shromažďovat nějaké mé školní zápisky, které jsem během mého středoškolského studia nasbíral a stojí za to být publikovány.

Zápisky se pokusím přepisovat v co nejjednodušším formátu, například v podobě různých grafů, diagramů či bodů, které u sebe někdy mají definici či stručný popis. Je to tak udělané proto, že toto je pro mě osobně nejlepší styl učení - naučit se pouze to nejpodstatnější a hlavně to pochopit - ono už si poté zbytek informací lze jednoduše domyslet. Toto bohužel může znamenat, že nějaké informace, které zde najdete, mohou být nepřesné či v krajním případě i nepravdivé. Při zjednodušování se může pochybit, stejně tak jako při prvním zápisu do sešitu. Doporučuji si tedy informace ověřovat.

Jednotlivé články, které se na tomto webu nachází, lze vidět buď v horní liště, která je přítomna na každé podstránce tohoto webu, nebo na této úvodní stránce, kde je uprostřed zobrazen strom webu.

Pokud byste chtěli sledovat, jak se stránky vyvíjí, jaké články či funkce byly přidány či upraveny, můžete se kouknout na podstránku s novinkami, kam budu občas psát, když se něco stane.

Seznam článků

O mně

Jak již nejspíše vyplynulo z úvodního textu, jsem středoškolský student pocházející z východních Čech, který by rád po střední škole studoval na vysoké škole obor zaměřený na sítě či IT. Zkušenosti jsou jedna z nejcennějších věcí, a proto se je snažím získávat různými menšími i většími IT projekty, přičemž tyto stránky jsou jedním z nich.

Provozuji si i soukromé stránky, které naleznete na adrese ethernetlord.eu. I tam najdete zajímavé články, jako například jeden věnovaný výpočtu rychlosti stahování.

Máte-li jakékoliv připomínky, nápady či cokoliv jiného na srdci související s těmito stránkami, můžete mi napsat na moji e-mailovou adresu zapisky(-zavináč-)ethernetlord(-tečka-)eu. 🙂